לקוחות נכבדים,

חברת נאות שירן מתמחה בהענקת השירות המקצועי ביותר, בסטנדרט הגבוה ביותר ובהתאמה למקובל בשווקי היוקרה של חו"ל בכדי ליצור את מעטפת הנדל"ן המושלמת לשחקנים בשווקי היוקרה בישראל.

אצלנו, השירות הכי טוב הוא רק ההתחלה. עם צוות מומחים מקצועי ועתיר ניסיון ורשימת לקוחות דינאמית, ענפה ומגוונת, אנו מציעים את הפתרון המושלם לבעלי בתי היוקרה. במידה וגם אתם מעוניינים למכור דירות יוקרה, בתים, וילות יוקרתיות, מגרשים ומשקים בתל אביב, אפקה, תל-ברוך וצהלה, כפר שמריהו, רמת השרון המערבית, הרצליה פיתוח, ארסוף, קיסריה, סביון ומושבי השרון, הגעתם לכתובת הנכונה.

נשמח אם תוכלו למלא את פרטי יצירת הקשר עמכם בטופס הבא ואחד המומחים שלנו יצור עמכם קשר במהרה.

משרדי נאות שירן

חברת נאות שירן הפכה זה מכבר לשם נרדף למומחיות ומהימנות בכל הקשור לשיווק בתי יוקרה. עם ניסיון רב שנים וצוות בעל מומחיות חסרת פשרות, החברה מציעה שירותים מקצועיים, צמודים ודיסקרטיים להתאמת פתרון מיטבי לצרכי הלקוח.

נאות שירן מתמחה במתן שירותי שיווק בתי יוקרה הכוללים וילות, פנטהאוזים ונחלות בכל אזור גוש דן והשרון, ששוויים למעלה מ- 10 מיליון ₪.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ עם אחד הסוכנים המומחים שלנו, אנא צרו עמנו קשר באמצעות הטלפון או המייל:

טלפון: 09-9559556

מייל: office@neotshiran.com

נשמח לעמוד לרשותכם במקצועיות ואמינות!

מוכר את הבית

מעוניינים למכור נכס? אנא עדכנו את פרטיו בטופס הבא ואחד המומחים שלנו ישמח לסייע!

יודגש כי הערכת שוויו של נכס המתקבלת באמצעות שאלון זה והנתונים המופיעים בו הינה בגדר הערכה כללית בלבד ובשום מקרה אינה מהווה תחליף לשמאות לנכס.


פרטים על הנכס

פרטי בעל הנכס
מעוניין לקבל עדכונים למייל