צור קשר

מול הים תל אביב

מדינת ישראל, בלי צל של ספק, הינה אחת המדינות הקטנות והיפות ביותר ברחבי תבל, ממנה ניתן ליהנות הן מאורכה והן מרוחבה, מאחר שהיא כה קטנה ניתן לבלות בה בקצה לקצה ביום אחד בלבד. אחד הטרנדים החמים ביותר בתחום הנופש בעת האחרונה הינו מול הים תל אביב – המספקות לכם אתנחתא רצינית וזמן איכות אופטימלי, בעזרתו אתם חווים קצת אסקפיזם מהעולם האמתי ואוגרים זיכרונות נעימים עם קרובי המשפחה ועם החברים הטובים שלכם. אותן וילות להשכרה במרכז מפנקות בצורה יוצאת מגדר הרגיל כל אורח בהן, בעזרת מגוון נרחב של מתקנים המפעילים את הדיירים בכל השהות שלהם. מול הים תל אביב מציע ים גדול פתוח ורחב וכן בסביבתו ניתן למצוא בריכת שחייה, ג'קוזי, סאונה, שולחן סנוקר, מערכת קריוקי, מערכת קולנוע ביתית, מטבח מאובזר, סלון מעוצב, חדר רחצה נעים ומרווח, חדרי שינה יוקרתיים, פינות ישיבה נוחות, בר עם כיסאות מוגבהים, עצי פרי, נוף קסום ואף אפשרות להזמין עיסוי פרטי לאחר ארוחת הבוקר המפנקת והבריאה בתוך הווילה. האבזור בווילה הוא לפי הצרכים וכן הדרישות שלכם מהווילה, לכן עליכם לדרוש מראש את אופי המבנה והאבזור שבתוכו.

טיפים מומלצים עבור בחירת מול הים תל אביב

ראשית כל, עליכם להגדיר מראש מה הוא התקציב שאתם מקציבים עבור מול הים תל אביב. ישנן וילות יקרות יותר וישנן וילות זולות יותר, זה תלוי באבזור, במיקום ובגודל הווילה. שנית, עליכם להגדיר לעצמכם איזה אזור מול הים תל אביב אתם מעוניינים להיות – תל אביב, נס ציונה, בת ים, ראשון לציון, רחובות, באר יעקב, גדרה, וכיוצא בזה. לכל אזור יש את הייחודיות שלו ואת הבילויים שלו, הבחירה בידכם. במידה ואתם מעוניינים בנופש זוגי ורומנטי של פינוקים, וילה בגדרה עם נוף קסום יכולה להיות חוויה מאוד מוצלחת ומיטבית עבורכם.

חברת נאות שירן מומחים בייעוץ התארגנו קבוצות בנייה וישמחו לתת לכם ייעוץ ראשוני וללוות אתכם בתהליך

ראשית לכל, אין כל ודאות איזו דירה אכן תירכש על ידי הקונה. לא זו בלבד שבהעדר תוכניות בניה מפורטות לא ניתן עדיין לדעת מהי מתכונתן של הדירות בבנין שייבנה, אלא שתהליך הגרלת הדירות בן חברי הקבוצה ייערך רק בשלב מאוחר יותר, לאחר מתן היתר הבנייה לפרויקט. מכאן שביום בו מצטרף הרוכש ליתר עמיתיו לקבוצת הרכישה לא עומדת לנגד עיניו הדירה אותה הוא מעוניין לרכוש בסוף התהליך. בשלב זה אין הוא יודע מהו שטח הדירה, כמה חדרים היא תכיל, באיזו קומה תמוקם, אילו כיווני אוויר יהיו בה, ושאר הנתונים ההכרחיים המנחים כל אחד מאיתנו בבחירת דירתו. יתרה מזו, אי הוודאות בשלב זה של ההתקשרות גדולה עוד יותר. לא ידוע לרוכש מהו המועד בו תושלם בניית הדירה והיא תעמוד לרשותו. כפועל יוצא מכל אלו, גם לא ידוע לרוכש מה יהא מחירה של אותה דירה וכל נתון הנזרק באותו שלב לחלל האוויר הינו בגדר הערכה לא מבוססת גרידא. כך למשל, בשנתיים האחרונות התייקרו עלויות הבנייה באחוזים ניכרים, וגם תקופות הביצוע התארכו לא אחת עקב מחסור בפועלים (בשל הסגרים הביטחוניים) או בחומרי בנייה. גורמים אלו השפיעו ישירות על עלות הבנייה ומחירה.