קרקעות לבניית וילות בקיסריה

בתים בקיסריה

ברכישת נכס נדל"ן להשקעה ההחלטה החשובה ביותר היא מיקום הנכס. יש הטוענים כי רכישה של דירה בערים בעלי מעמד סוציואקונומי נמוך יניבו תשואה גבוהה יותר בעיקר בזכות מחירן האטרקטיבי, אולם אילי נדל"ן יעדיפו לזהות את פוטנציאל ההשקעה על פי פרמטרים מוכחים דוגמת השקעה בחינוך, קרבה לים, סוג אוכלוסייה ואחרים. 

השמות המובילים את שוק הנדל"ן הישראלי מזה שנים רבות מתבוננים בעין בוחנת ביישוב הנושק לים וזוכה למעמד יוקרתי קיסריה, ותוהים מתי תהיה זו ההזדמנות הנכונה להשקיע בוילה בקיסריה בו- ולזכות לתשואה מניבה שתצדיק את מחיר הנכסים המאמיר. מומחי נדל"ן טוענים כי היום הזה הגיע. הקיפאון והמיתון בשוק לצד תנופת הבנייה בקיסריה הולידו סדרה של נכסי יוקרה במחירים שלא נראו כמותם בשוק שנים רבות, כאשר ברור לכל כי השעון המתקתק החג מעל שמי קיסריה יגיע בקרוב ליעדו ומחירי בתים בקיסריה ינסקו בשנית.

בעידן בו הטכנולוגיה המתקדמת מציעה פתרונות ויישומים המשנים את פני השוק ומוחקים מקצועות ומוצרים, התנודות בשוק ההון מתקשות להצביע על מגמה אחידה והשקעה בטוחה כלשהי והתשואה על חסכונות והון עצמי השוכב בבנק היא מזערית, שוק הנדל"ן היה ועודו השוק היציב והבטוח ביותר להשקעות מניבות. אם נצטרך לנתח את הסיבה לכך במונחים שגם מי שלא צמח בחוג לכלכלה יוכל להבין נתייחס למונח המוכר והוותיק ביותר בכלכלה: ביקוש והיצע- ככל שההיצע יורד הביקוש גובר לבתים למכירה בקיסריה, ככל שהביקוש גובר מחר וילות בקיסריה, עולה . מה הופך את שוק הנדל"ן לשוק החם ביותר אשר המחירים בו מוסיפים לעלות ללא הרף? בעיקר העובדה כי קרקעות הוא מוצר שכבר לא מייצרים יותר.

לחצו כאן בתים למכירה בקיסריה

וילה בקיסריה

בתים בקיסריה למכירה

וילות בקיסריה - מיקום ונגישות :

קיסריה שוכנת על קו החוף כאשר  מדרומה תל אביב ומצפונה חיפה, ושתי הערים הגדולות הללו נמצאות במרחק נסיעה סביר המאפשר שילוב בין מגורים בקיסריה לתעסוקה בהן ובערים נוספות סמוכות. בקיסריה קיימת תחנה פעילה של רכבת ישראל המשפרת את הנגישות, וכמו כן חיבור נוח מתוך היישוב לצירי תנועה מרכזיים.

בתים בקיסריה - חיי קהילה:
קיסריה מונה בסך הכל כחמשת אלפים תושבים החיים באחת עשר שכונות מקומיות בעלי שמות פסטורליים ומציעה חיי קהילה עשירים הכוללים מוסדות חינוך, תרבות וספורט.

וילות למכירה בקיסריה - חינוך:

ע"פ מדד מדלן ועל פי נתוני משרד החינוך קיסריה היא בין היישובים המובילים בארץ בנתוני בחינות המיצ"ב בבית הספר היסודי ביישוב וכן בשיעור אחוזי התלמידים הזכאים לתעודת בגרות עם סיום חוק חינוך חובה. בקיסריה פועל בית ספר יסודי אחד בו מתחנכים ארבע מאות תלמידים בקירוב ואילו תלמידי חטיבות הביניים והתיכוניים משתלבים בבית הספר האזורי המשותף חוף כרמל המשרת את יישובי הסביבה, הקיבוצים והמושבים.

בתים למכירה בקיסריה - נכסי צאן ברזל

ביחס לשטחה הקטן מחזיקה קיסריה בלא מעט נכסי צאן ברזל תרבותיים והיסטוריים ההופכים אותה מיישוב קטן ופסטורלי לאחד היישובים הנכספים במדינת ישראל. נמל קיסריה העתיק, תיאטרון קיסריה (המכונה לעתים ובטעות אמפיתיאטרון), הגן הלאומי, ארמון הורדוס, חוף הים הייחודי המהווה מפרץ טבעי ומועדון הגולף היושב בשטחה ושם את החותם האחרון על קיסריה כיישוב יוקרה.

כל הללו כמובן הם סיבות להעמיס את משאית ההובלות ולעבור להתגורר באחוזה בקיסריה, ולאו דווקא לסמן אותה כיעד מועדף להשקעה. אלא שמטבע הדברים קיים קשר ישיר בין השניים על פי המודל הפשוט שהוזכר לעיל: ביקוש והיצע. הקרקעות האחרונות בקיסריה מגדלות בתים פרטיים ומגדלים, ומזמינות את אלו שכמהים במגורים איכותיים במיקום אטרקטיבי להיות המצטרפים האחרונים. בשנים שיגיעו בעלי הנכסים בקיסריה יזכו ככל הנראה להשבחה כמעט אוטומטית של נכסיהם, לעליית מחירים מרשימה ולתשואות גבוהות על ההשקעה הן בהוצאת הנכס לשכירות והן למכירה.

 

לנכסים בקיסריה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!