נכסים במושבים

מי שמעוניין לרכוש נדל"ן בצורה מושכלת מחברה כמו חברת נאות שירן, במאמר זה יוצג הפרופיל האישי וההסבר כיצד לעשות זאת. חברת נאות שירן מציבה לה כמטרה להמשיך להנהיג איכות שירות ממדרגה ראשונה מהפגישה הראשונה עד קבלת המפתח לנכס במושב ולהוות מודל עבור מקצוענות בכל תחומי עבודתה, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלה. על מנת לנתח את הפרופיל האישי, ראשית כל, צריך להבין איזה סכום ברצונכם להשקיע בנכס האמור. במידה וזאת ההשקעה הראשונה שלכם ואתם חרוצים ומעוניינים להשקיע זמן, משאבים והון עצמי נמוך באופן יחסי, מעניין לבחון נכסים באזורי הפריפריה דווקא המתפתחים, כמו למשל – לוד, עפולה, חדרה, ירוחם, חיפה, קריית אתא וכדומה, בשל העובדה כי שווי של הנכסים במושבים נמוך באופן יחסי, כך בהתאמה גם ההון העצמי לביצוע העסקה יהיה נמוך יחסית. ניתן לראות רמות מחירים של נכסים באזורים הפריפריה הנעים סביב ה- שלוש מאות אלף ₪. רמות מחירים אלו מאפשרים גם למשקיעים קטנים להיכנס למשחק. הבנק יעניק לכם את המימון מהמחיר שנמכר לכם הנכס או מהשווי שנקבע על פי הערכת שמאי – הנמוך מבין השניים. למשל – כאשר אתם מאתרים נכס אשר מחירו שלוש מאות אלף ₪ ובהנחה שכלכלי לכם לרכוש את הנכס במחיר המוצע, כדי לקבל משכנתא מהבנק יהיה עליכם להזמין שמאי שמאושר על ידי הבנק שממנו תיקחו את המשכנתא מתוך רשימת שמאים שהבנק מספק.

הערכת שמאי -

השומה, הערכת שמאי, יכולה להיות נמוכה מהמחיר שרכשתם את הנכס ואם לצורך הדוגמא הוא העריך את השווי של הנכס ב- עשרה אחוז פחות ממחיר המכירה, הווה אומר – מאתיים ושבעים אלף ₪, יהיה עליכם להביא הון עצמי גבוה יותר מן המתוכנן. טעות נפוצה של משקיעים מתחילים היא להתאים את ההון העצמי למחר המכירה של הנכס ועסקאות רבות יכולות ליפול ולגרור הפסדים בשל העובדה שההון העצמי לא חושב כנדרש.

חברת נאות שירן מייעת לכם בתחום משקים למכירה

בני האצולה בוונציה של המאה השש עשרה החלו לרכוש קרקעות חקלאיות בצפון איטליה, לאחר שעיסוקם המסורתי במסחר ימי התדרדר בעקבות שינויים שחלו אז בעולם, כמו התחזקות הצי הטורקי וגילוי אמריקה. על משקים למכירה שנרכשו על ידם, הם תכננו ובנו וילות, אשר הכילו, הן את פעילותן  החקלאית והמסחרית החדשה והן את פעילותם החברתית והתרבותית, כפי שהיו מורגלים בעירם ונציה. וילות שנבנו על אדמת משקים נחשבות עד היום לאב טיפוס של בתי הנחלה וחלקן עומד על תילו, ואף ניתן וכדאי מאוד לבקר בהן. המפורסמות שבין וילות אלה תוכננו על ידי אחד מגדולי האדריכלים של כל הזמנים, האדריכל- אנדראה פלדיו, שהוא דרך אגב האדריכל אשר עבודותיו זכו ללימוד ולמחקר הגדול ביותר בתולדות האדריכלות. בתום לימודי נסעתי לאיטליה לטייל בעקבות עבודות אדריכלות עליהן למדתי, וכתוצאה מטעות שעשיתי בדרך, הגעתי ל"וילה ברברו". הסתכלתי סביבי נדהם וחשבתי לעצמי שכנראה הסתירו אותה ממני בכוונה... אני זוכר את הפגישה האקראית הזו עם וילה ברברו שתוכננה על ידי פאלאדיו, כרגע מיוחד במינו, בו התרגשתי, בפעם הראשונה, מיצירה אדריכלית בדומה להתרגשות, שהייתה שמורה אצלי עד אז ליצירות מוסיקליות.

 

נכסים במושבים